| energia a întrebat:

Stie cineva o aplicatie de browser in care videclipurile de pe YT sa aiba o setare pentru rezolutie?
Da, stiu, exista aplicatia YT insa nu e vorba despre asta.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu exista.
In plus, ai aplicatij ca Youtube Vanced, are optiune sa tina minte rezolutia dorita si sa n-o schimbe pe auto(sau mai mica) cand semnalul este slabbcum face aplicatia oroginala.
Recomand YT Vanced din toata inima, este cea mai buna aplicatie ever (din pacate vine de la un developer putin cunoascut, dar foarte implicst si de treaba, de asta gasesti aplicatia numai pe pagina sa, nu si pe magazin play).