| ZippyStar a întrebat:

Stie cineva servere private de Metin2 care sa te dea lvl mare de la inceput, sa cresti usor, sa iti dea multi bani, iar in magazinele de arme si armuri sa fie chestii de lvl mare (ex:la armuri sa fie king-uri si armuri de nivel si mai mare si la magazinul de arme sa fie epice si arme de nivel si mai mare) care sa coste putin?

(In afara de Metin2 Hammer,Light, European, 4Yours,Steel si Vip-Style)

Dau funda!

1 răspuns:
| ByeBye a răspuns:

Incearca maniacxmt2 are la shop batalie otravita otele. Banii ii faci foare rapid si ai harti noi de crescut. scrie pe google maniacxmt2 sau maniacx metin2.

Daca te-am ajutat da-mi funda big grin