| Star4You a întrebat:

Stie cineva un Counter Strike nou? Cum ar fi Counter Strike 2

Răspuns Câştigător
| andreiboss44 a răspuns:

Eu preferabil am 11 ani si joc Cs 1.2v carbon are grafica ca in source descarca si vezi cum ti se pare. Funda?

6 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Da, csgo.

| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Counter Strike: Global Ofensive

| Star4You explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri voi incerca tot ce ati zis.

| devel a răspuns:

Salut, global ofensive e cel mai nou counter-strike si are niste cerinte care ma depasesc deci e destul de frumos
Counter Strike Global Offensive system requirements (minimum)
CPU: 3GHz single-core Intel or AMD processor
RAM: 1GB for Windows XP, 2GB for Windows Vista / Windows 7
Graphics: DirectX 9 compatible 256 MB graphics card, Nvidia 8000 series or AMD 3000 series.
Operating system: Windows XP SP2
DirectX compatible sound card
6 GB of hard drive space

Răspuns utilizator avertizat
| DjRobo a răspuns:

Cs Carbon sau cs ghotich sau cs extreme toate sunt noi!