| Mogosanu_CosmyBoss_1994 a întrebat:

Stie cineva un joc bun de genul GTA? Inafara de seria Mafia.

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Sleeping dogs sau saints row

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Godfather,Mafia,Just Cause, Saint Row 1, Mercenaries 2: World In Flames, True Crime: New york, Crackdown, Scarface, Bully, Reservoir dogs, The Saboteu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The godfather, wheelman (cu vin diesel), mercenaries, bully scholarship edition (facut tot de rockstar), l.a noire, just cause, prototype (ceva pe aproape), true crime streets of l.a (sleeping dogs era de fapt un sequel).