| Tntman150 a întrebat:

Stie cineva un site bun pentru instalat Overwatch gratis? Va rog pentru ca nu mai am ce sa ma joc big grin.

Răspuns Câştigător
| Mih4IxD a răspuns:

Nu se poate, vreti sa jucati cumparati`l, nu aveti bani, la munca cu voi! Jocurile gen battlefield, overwatch, cs go, care se deschid printr-un launcher gen : steam, origin si battlenet nu se pot juca online crakuite..singleplayer da, dar multiplayer nu.

7 răspunsuri:
| xDragosel007 a răspuns:

Bun, dar stii ca nu merge multyplayer! DA?

| Mirel1994 a răspuns:

Jocul nu este inca piratat (si sper sa nici nu fie) Daca vrei sa joci, il cumperi.

| Tntman150 explică (pentru Mirel1994):

Este pe Crack2Games, ThePirateBay si altele.

| Mirel1994 a răspuns (pentru Tntman150):

Da este dar nu au inca crack. Poti sa il descarci, dar nu il poti juca intelegi?

| Tntman150 explică (pentru Mirel1994):

Ok, dar 60 de euro nu pica din cer si nu stau sa fac 36.000 de puncte pe feature points. Si nu as vrea sa incerc chestia aia cu mail generatorul deoarece e cam ilegala...

| Private222222222 a răspuns (pentru Tntman150):

Şi pirateria nu tot cam ilegală? :/