| hellchild a întrebat:

Stie cineva vreun program prin care pot sa vad parole scrise in browser, da am pierdut un cont aparent neimportant.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER GOOGLE CHROME - Google Chrome Password recovery Tool - recupereaza parolele salvate in browser.Iti arata site-urile pe care te-ai logat, username-ul si parola la fiecare site in parte. Programul il descarci de aici: http://www.itsamples.com/google-chrome-password-recovery.html

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Despre ce browser este vorba?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| hellchild explică (pentru neluL):

Google chrome

| hellchild explică (pentru neluL):

Si e sigur, adica nu sunt date mai departe in afara de mine?

| neluL a răspuns (pentru hellchild):

Pai daca descarci si instalezi programul in pc-ul tau, atunci cum sa fie date mai departe! Este un program normal (pentru uituci) si nu este un hack sau keylogger sau altceva. Dupa recuperare poti sa dezinstalezi programul.

| hellchild explică (pentru neluL):

Da am vazut e ok, mersi mult pentru ajutor.

| neluL a răspuns (pentru hellchild):

Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru hellchild):

RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER GOOGLE CHROME - Google Chrome Password recovery Tool - recupereaza parolele salvate in browser.Iti arata site-urile pe care te-ai logat, username-ul si parola la fiecare site in parte. Programul il descarci de aici: http://www.itsamples.com/google-chrome-password-recovery.html