| PastramăDeElefant a întrebat:

Stiti ca daca descarcati o salvare pentru grand theft auto san andreas pe casa lui Sweet este un avion "hydra" iar sub pod se afla un tanc(din Los Santos).Cum fac sa am si eu toate astea(hydra si tanc) fara sa descarc o salvare?DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GhTGh0sT a răspuns:

Trebuie sa faci misiuni ...cred daca nu trebuie sa bagi parol3

| PastramăDeElefant explică (pentru GhTGh0sT):

Parol3? nu mai am misiuni de facut(stiu ca daca faci misiuni cu masina de politie iti da costumul si daca faci cu ambulanta si cu pimpmobile etc...)nu cred ca mai am misiuni de facut!

1 răspuns: