| Ionutz_Ionut_1989 a întrebat:

Stiti ce jocuri descarcate merg fara placa video? dau funda happy

3 răspunsuri:
| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Cum adica fara placa video adica din aceea mica 64Mb. Iti merge Max Payne 1, Gta San Andreas, Fifa 07 sau mai mic, etc FUNDA?

| Ionutz_Ionut_1989 explică (pentru Robert_Tom_2000):

Calculatorul meu are placa video scoasa

| Bogdan13123 a răspuns:

Fara placa video nu iti apare nici imaginea pe monitor. Cu placa video integrata in procesor/placa de baza poti juca toate jocurle din windows, in rest depinde de procesor. Daca ai un Intel celeron din ala Prescott cu integrata, atat joci. Daca ai i7 haswell, ai putea juca jocuri chiar foarte complexe...