| ReadMe a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste un joc PC cu grafica buna care e un baiat frumos intr-o tara de gheata cred...are se bate cu monstrii, Si este si cu potiuni de refacere viata si dupa se bate cu un monstru foarte mare (un fel de diavol urias). Jocul este pe bani nu este free dar stiu ca l-am jucat cu sora mea acum ogroaza de ani si dupa aia nu l-am mai gasit...si nu ii stiam numele, dau funta cine imi poate spune mai multe jocuri macar de acest gen + Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| nike2014 a răspuns:

Metin 2 in grota exilului

| ReadMe explică (pentru nike2014):

Am zis grafica calumea....si nu mmorpg, baiat frumos...laughing) si jocul este pe bani nu e free