| alexandrualex145 a întrebat:

Stiti cumva daca va fi disponibil fifa 22 de exemplu pe ps4? Si nu legacy edition, pentru ca am vazut ca jocurile fifa au mai fost disponibile in editia normala pe ps 3 de la fifa 14 pana la fifa 17 chiar daca deja era lansat ps4 si au trecut la legacy edition abia de la fifa 18. Deci in mod normal voi mai putea juca urmatoarele 2, 3 editii de fifa pe ps4? Dau funda

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Va fi si pe ps4! cel putin asa au zis spus! fiindca ps5 iti dai seama abia aparut pe piata mai dureaza pana o sa poata fi accesibil pentru toata lumea! ce aduce noul fifa 22! nou gameplay! cat despre echipe iata confirmarea! toate transferurile facute la zi! in liga turca au fost introduse adana demirspor si giresunspor! in liga 2 din franta au fost introduse bastia si quevilly rouen! mls adica liga 1 din america austin fc! pro league aici au fost introduse union saint gilloise seraing! chinese super league liga chineza adica changchun yatai! k league adica liga coreeana jeju united! eredivisie adica liga olandeza cambuur! scottish premiership adica liga scotiana hearts! allsvenskan adica liga suedeza halmstads degerfors! j league adica liga japoneza avispa fufuoka tokushima vortis! eliteserien adica liga norvegiana tromso lillestrom iar in liga nos estoril! deocamdata atatea echipe au fost introduse! in liga 1 banuiesc ca stiti ca vor fi anul asta fc universitatea Craiova si cs mioveni nou promovate! in rest cam aceleasi echipe! astra giurgiu nu va mai face parte din liga 1! pentru ca acum sunt in liga 2! la fel valabil si politehnica Iasi! liga 2 nu o sa fie deloc nici anul asta! cat despre echipe nationale vesti bune! vom avea ucraina argentina slovacia uruguay! care nu au fost deloc in jocul anterior! fiindca nu au obtinut licenta la ele!

| Eduard619 a răspuns:

100% o sa fie si pe PS4