| Wehrmacht a întrebat:

Stiti cumva un joc online in care sa nu conteze eroul/piesele de pe masina/ce arme/level ai...etc sa conteze doar cat de bine sti sa joci? M-am saturat sa vad jocuri in care conteaza cat de buna e masina nu cel care o controleaza sau in care eroii cu skill-uri tari castiga chiar daca eroul face toata treaba si player-ul e praf fara acele skill-uri. Vreau ceva in care sa conteze doar cum joci, nu cu ce joci.Sa fie gratis.

1 răspuns:
| Adi0696 a răspuns:

Banuiesc ca te intereseaza jocurile pentru PC,cea mai buna solutie mi se pare ca este Counter-Strike, si da o sa zici ca poti sa fii pus in dezavantaj de arma pe care o ai, dar, aici se vede skillul tau, sau daca doresti poti sa joci pe un server NONSTEAM de lame sau AWP in care conteaza doar skillul. Sper ca te-am ajutat cu ceva!