| xXPikachuXx a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi un hack pentru Metin2ro care si merge? va rog

1 răspuns:
| DjDark21 a răspuns:

Salut! Serverele de pe MT2 ro, au fost concepute cu 90% - 95% protectie.Iti trebuie mult noroc sa spargi un sistem de securitate.Acum s-a anuntat ca : Cei care colosesc Aplicatii Tip Hack, pe metin2 ro va primi ban pe toate conturile, inclusiv si ban pe Ip.Iar cel pe IP nu se poate scoate.Nu te sfatuiesc sa folosesti.Bafta Multa! Funda?