| Andutzu02 a întrebat:

Stiti de ce nu imi merge APB.Il am descarcat dar cand dau start nu imi intra. Poate e de la windows am xp, 1, 81GHz,960 MB of RAM.Imi trebuie cumva mai mult.

Răspuns Câştigător
| tudorwifihack2 a răspuns:

Da ai cerinte cam slabe.Este un joc foarte bun dar are niste cerinte de te rupe.Si s-ar mai putea sa fie si placa video.La windows nu sunt sigur

| Andutzu02 explică (pentru tudorwifihack2):

Mersi il am pe laptop ca are w7 si 4ram 3ghz si imi merge bine

2 răspunsuri:
| axl013 a răspuns:

Configuratia pc-ului tau nu sporta jocul ...pt al putea rula ai nevoie de minim 2, 4 GHz dual core si 2 Gb ram...iti recomand sa faci un upgrade la pc