| pionu a întrebat:

Stiti de unde sa descarc Euro Truck Simulator 2 full fara nici o parola nimic?

Răspuns Câştigător
| ionutdeniel a răspuns:

Intra pe th.e pirate b.ay si descarca-l de acolo.un key daca vrei uite aici :7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ

| serbanalex a răspuns (pentru ionutdeniel):

Mersi mult happy si eu am avut aceas problema si codul key la lvl 3 si am cautat oe multe situri... dar al tau mi-a fost de folos
MS MUlTTTT ma pot bucura de un jos super tare

5 răspunsuri:
| EverthingIsPermited a răspuns:

Uite daca iti mai cere vreuodata sa bagi un key uite aici
3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
WA9VA-Y5CT0-CWX5K-63WAW-TCQ89

| pionu explică:

Ms,nu mi-a cerut nimicwinking

| ionutdeniel a răspuns:

Dati-mi si mie link-ul exact care la-ti download-at ca eu gasesc mai multe si ns care e ala bun.