| UnderGroundForMe a întrebat:

Stiti jocuri de strategie in afara de (Command & Conquer Generals Zero Hour (3, 4. ), Red Alert 2, Yuri's Revenge, Rise of natoin, Age of Impair.)

Răspuns Câştigător
| millyca a răspuns:

Am mai auzit ceva despre un joc numit Empire Earth. O strategie un pic mai altfel ar fi si Black & White. A, si bazate pe Spring Engine vezi ca mai sunt si alte jocuri de strategie, nu doar Kernel Panic.

2 răspunsuri:
| millyca a răspuns:

Kernel Panic. Este relativ nou, gratuit, interesant ca idee si totusi... parca nu atat de reusit. Dar incearca.