| Mihai_Antobebix_1998 a întrebat:

Stiti jocuri gen footstar sau goalunited?

Răspuns Câştigător
| R3dEyE a răspuns:

Ar fi multe, dar nu stau acum sa ti le scriu pe toate, iti spun doar unu, cel mai bun dintre toate.
Manager de fotal, cel mai bun joc online de management echipe de fotbal. La inceput poate nu o sa te atraga asa de tare, insa dupa ce incepi sa inveti sa faci tactici o sa vezi fascinatia jocului si nu o sa te poti lasa de el. Daca te apuci sa-mi spui ca sa mai vorbim in joc, eu m-am lasat de el din diferite motive, dar azi ma reapuc. Te pot ajuta si cu tactici daca vrei la inceput.
Uite site-ul: http://ro.onlinesoccermanager.com/Login

5 răspunsuri:
| Mihai_Antobebix_1998 explică:

Pai cum te cheama in joc si ce echipa o sa alegi

| Mihai_Antobebix_1998 explică:

Eu ma logez si iti scriu cand am terminat

| Mihai_Antobebix_1998 explică:

M-am logat si o sa-mi aleg echipa Real Betis, bine!

| Mihai_Antobebix_1998 explică:

M-am logat si am echipa Real Betis

| Mihai_Antobebix_1998 explică:

TU AI terminat?