| Dorel_George_Si_1982 a întrebat:

Stiti jocuri online multiplayer?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

De obicei jocurile care sunt gratis sunt pay2win. adica cu cat bagi mai multi bani in joc cu atata esti mai puternic si poti sa bati pe mai mult. cu masini iti pot recomanda nfs world care e gratis dar nu stiu daca mai are serverele online. trackmania, iar e gratis si nu e pay2win. si in rest cauta si tu top 10 racing games for pc, de exemplu si vezi care iti trage cu ochiul.

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Fi mai exact. Ce genuri te intereseaza? Mai nou 90% din jocuri au si multiplayer.

| Dorel_George_Si_1982 explică (pentru CuriousStuff):

Nu stiu masini.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Dorel_George_Si_1982):

De obicei jocurile care sunt gratis sunt pay2win. adica cu cat bagi mai multi bani in joc cu atata esti mai puternic si poti sa bati pe mai mult. cu masini iti pot recomanda nfs world care e gratis dar nu stiu daca mai are serverele online. trackmania, iar e gratis si nu e pay2win. si in rest cauta si tu top 10 racing games for pc, de exemplu si vezi care iti trage cu ochiul.