| Adry05 a întrebat:

Stiti niste canale de Youtube unde sa fie abordate subiecte interesante? Adica cineva ce merita sa-l asculti. Dar as prefera sa fie in romana.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/channel/UCHOZorJ4dMpBEFbZjgZ9b-g
https://www.youtube.com/user/roxindaniel/videos (cu mențiunea că trebuie să fii atentă la exagerări)
https://www.youtube.com/channel/UCRa2E6EyzzNX-eLunsBu3LQ (niște teatru, poate ai chef uneori)
Pe turism și psihologie nu mă pricep, pentru politica dacă te interesează, mai am ceva surse. :))

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce înțelegi prin subiect interesant?

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Ceva tip documentar, dar sa pot doar asculta fara sa fie nevoie sa privesc. Orice vi se pare voua si imi aleg eu dupa ce ma intereseaza pe mine din ce primesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Off:)), documentar despre? Fii mai precisă. :))
Până atunci, îți las niste audiobooks: http://lectura-audio.blogspot.ro
Ce găsesc eu interesant, pe mulți îi plictisește.

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Aia e, ca nu am neaparat preferinte. laughing Nu stiu, psihologie, turism, istorie, chestii interesante. laughing

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Nu, politica clar nu. laughing Multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Parcă îți plăcuse Darkest Hour. laughing

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Mai sunt si exceptii. laughing Darkest hour e prea bine facut sa nu-mi placa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Ar fi fost mai bun fără scena de la metrou.

| NLS a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu la ce ma uit deseara. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru NLS):

Dacă te referi la Darkest Hour, e ok filmul, dar Churchill e prezentat 'cam prostanac', apoi glorificat la final grație scenei cu metroul care nu-i reală dpdv istoric.

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

N-a fost reala, dar a dat bine in film. laughing Mie mi-a placut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

A dat bine în film, normallaughing, dar filmele influențează mult întelegerea istoriei anumitor persoane. Să facă cineva un film din ăsta și despre Hitler și vezi reacțiile. laughing

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

De acord, dar lumea nu cred ca ia atat de in serios astfel de filme. Presupun ca daca alegi sa mergi la un astfel de film realizezi ca unele scene nu s-au intamplat. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Era un tip acum vreo săptămână care 100% văzuse filmul ăsta și luase cam tot de bun și făcea pe deșteptul pe aici. laughing

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Oamenii de aici nu inceteaza din a ma uimi. Nu stiu daca ai vazut discutia mea cu spalatul ala pe creier care spunea ca n-ai voie sa te speli ca asa scrie in biblie si ca eu sunt atee daca sustin ca poti sa te speli oricand. laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Https://www.youtube.com/channel/UCHOZorJ4dMpBEFbZjgZ9b-g
https://www.youtube.com/user/roxindaniel/videos (cu mențiunea că trebuie să fii atentă la exagerări)
https://www.youtube.com/channel/UCRa2E6EyzzNX-eLunsBu3LQ (niște teatru, poate ai chef uneori)
Pe turism și psihologie nu mă pricep, pentru politica dacă te interesează, mai am ceva surse. :))

| skaterboi2002 a răspuns:

Iisuperwomanii