| aiud002 a întrebat:

Stiti niste jocuri calumea? ca ma plictisesc

Răspuns Câştigător
| AlinutZzZ a răspuns:

GTa sa
LOL
MineCraft
Counter strike
NFS
FIFA
RED ALERT 2
4StoryRo/4Story EG(PRIVAT EG)
Assasin Creed
The sims 3
Eu ma joc Mt2 Hammer!

7 răspunsuri:
| Andreiusss a răspuns:

Eu is recomand Metin, Microvolts Si MortalKombat
Bft!

| iliuta50 a răspuns:

Joaca league of legends uite aici un link:http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4fa2acb51905b279200064 iti faci cont al descarci si te joci

| Atrix a răspuns:

Dishonored-esti un asasin, ai atat arme pentru asasini cat si niste magii(teleportare, time bend etc.), jocul este foarte fain si va fi propus pentru jocul anului...Nu cere mult la cerintele grafice(eu il joc cu Nvidia 8400 gs).

Alte jocuri care nu sunt noi aparute:Assassin's creed, Skyrim, Bioshock, C.S 1.6, Counter-Strike Global Ofensive.

Jocuri multiplayer:League of Legends(LOL), Heroes of Newerth(HON).

Eu momentan joc Dishonored si L.O.L

| BogatasuDeKat a răspuns:

Uite niste jocuri faine:Mafia2, Gta Sa, Gta4, Metin2, 4story, nfs, sleeping dogs.Eu iti recomand sleeping dogs ca e fain.

| aiud002 explică:

Stiti ce ar fi tare daca miar mere toate jocurile nu numa counteruuuuuuuuuuuuuuuuu

| aiud002 explică:

Si m-am jucat 4story cand era champions of iberia si metin 2 am jucat ro / mondial

| DeNisGabRiel a răspuns:

Pai ai putea incerca
counter-strike 1.6
Gta-sa
AVA
LOL
Warcraft