| Andrewboss2 a întrebat:

Stiti niste jocuri pentru tableta? (android 4.1.1)

Răspuns Câştigător
| gabiepure a răspuns:

Fifa 14, zombie tsunami, perfeck kick, real footbal 12 ori 13, subwyau surfer, zombie. Funda?

3 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Incearca mechs vs alliens, ben 10 xenodrome, amazing alex, wats is water (1 sau 2), angry birds (star wars 1sau 2, friend, rio ), metrou surfars, cs portable, talking (tom ginger ben pierre ), temple run(1sau2),fruit ninja, Naruto luptă: Shadow lama X, hill climb racing. funda

| romania1234 a răspuns:

Pai poti lua Subway Surfers, Pou, Fruit Ninja, Temple Run, Minecraft, Fifa, Angry Birds, Temple FUN, Zombie Run HD, Temple Run 2 Zombies, Speed Racing, etc.

| Andrewboss2 explică (pentru romania1234):

Da sunt bune dar faza e ca eu nu stiu ce jocuri sunt misto