| Mariya5 a întrebat:

Stiti servere private de metin la fel ca si mondialmt2 sau metin-delivrance?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Sal, iti recomand sa nu cauti servere private de metin2 ca acum is cam naspa. Nu mai e ce a fost odata cu mt2 united, gx, Hemoragie etc. Acum mai toate serverele de metin sunt facut de oameni care se pricep la calculatoare da la metin deloc. In unele metine faci bani foarte multi foarte repede, dar nu sunt arme si armuri in shopuri decat pana la lv 42 si ajungi la lv 80 in cateva ore si constati ca inca ai armura de 42 cull bonusata si arma de 30 la fel. La altele ai armuri epice, arme epice si tot ce vrei in magazine dar omori toata mapa ca sa faci 100k si lv 80 si pe urma constati ca 50 de mantii costa 1kk si armurile si armele mai mari de lv 75 costa cateva sute de milioane si sunt +0. Eu de vineri si pana azi (sambata) m-am apucat si m-am lasat de 4 metine private.

5 răspunsuri:
| minutzu0025 a răspuns:

Delivrance mt2 este vechiul mondial mt2
acum numai merge nici delivrance
jocul e on
dar nu lasa playerii romani sa intre.nu sti dc au o problema asa mare cu romanii

| MaSsEl a răspuns (pentru minutzu0025):

Pe mondial mt2 poti sa intri si daca esti roman lau redeschis

| xRedBullx a răspuns:

Uite poate it place metinu asta numai armuri epice arme etc. www.metinx.eu

| Cadee a răspuns:

Uite aici un server frumos, se da GM gratis etc
http://metin4d.com/