| jouly a întrebat:

Stiti vreo lume virtuala asemanatoare cu lady popular sau stardoll? in afara de:ourworld, sims, twinity, frenzoo, miss bimbo, oz world, free realms, imvu(il urasc)fantage, panfu, onverse, second life, leillife, super secret, pixie hallow, mingo land, dofus, youda safari, barbie, vside, moove, kaneva, thepalace, ubi, jade dinasty, perfect world.deci nu vreau jocuri cu animale...ci cu fete.si as vrea un joc cu o grafica foarte buna... cel mai bun raspuns va primi funda!

2 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Huh? Jocuri pentru fete? Atuncea de ce aia a pacii ai mai insirat Perfect World si Jade Dynasty sau chiar si Free Realms.

Anyway, try Second Life, Club Penguin, Pandanda

| jouly explică:

De ce le-am insirat? ca sa intrebi tu de aceea yawn phbbbbt straight face =) laughing