| Popescu_Mihai_1993 a întrebat:

Stiti vreun hack pentru World Of Tanks,nu intreb ca vreau sa trisez, doar asa de curiozitate.

Răspuns Câştigător
| Suiram06 a răspuns:

Mda... doar asa intrebi tuh laughinglaughing. sunt coduri la WoT, acu vorba vine coduri, sunt progrămele care iti permit sa vezi mult mai departe, sa vezi inamicul pe toata harta indiferent daca e ascuns sau nu, probabil este si One Hit Kill, insa este ceva ce am auzit ca nu e hack, un mod care iti arata cu culori diferite punctele slabe ale inamicului, insa eu nu am incercat.

| Popescu_Mihai_1993 explică (pentru Suiram06):

Nu din astea, ma refer la gold si exp, sau coduri da

| valy_9268 a răspuns (pentru Suiram06):

Un link download se poate sa atasezi?

3 răspunsuri:
| Popescu_Mihai_1993 explică:

Nu zic da astea, cu gold si exp