| cipicu92 a întrebat:

Stiti vreun hack sau trainer care modifica unele lucruri la fifa 2010 (efectul sutului, scorul pe tabela, etc., dar care functioneaza si in modul online-multi player)

1 răspuns:
| marianel a răspuns:

Poate peste catva timp vei gasi un hack dar... Mai complicat la online poate pentru ca cei care joaca nu au aratat un interes public pre mare pentru a se creea un hack ori este protejat prin lege acest joc iar autorul va cere niste explicatii celor care au facut cumva un hack.