| oAaaNaa a întrebat:

Stiu ca am mai pus odata intrebarea asta, vreau si eu sa stiu cum sa ma scot de pe Metn2ro de La AGRESIV?
Va roog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| TheBigFire a răspuns:

Trebuie sa astepti, pana cand iti creste gradul. Odata cu cresterea gradului, iti va disparea gradul Agresiv. In caz ca vrei sa iti cresti gradul, dupa ce iesi din starea Agresiv: la 1000 grad-Prietenos, la 4000 grad-Bun, la 8000grad-Nobil, iar la 12000 grad-Cavaleresc. P.S. : Gradul iti creste, odata cu timpul pe care il petreci stand pe metin2, sau crescand( omorand monstrii). Bafta! Fundita?

2 răspunsuri:
| nesprit a răspuns:

Te dai pe liberi si folosesti boave zen

| Stan_Radu_1979 a răspuns:

Pai iti trebuie boabe zen tongue