| Trollman a întrebat:

Stiu ca e cam ciudat dar :am incercat acum cateva minute sa cumpar minecraftul, a mers si cand sa pun gift code-ul imi zicea ca e invalidsad, nu stiti vreun generator care sa mearga?

5 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Nu ai cum sa iei teapa.Cei de la MOJANG sunt o firma de incredere.Si de ce nu ti-ai facut direct Cont Premium fara Giftcode?

| Trollman explică (pentru Vendetta47):

Pai prima data voiam sa iau gift code pentru un prieten, dupa ce am apucat sa cumpar, el a spus ca nu mai vrea si l-am luat eu.

| Vendetta47 a răspuns (pentru Trollman):

Generatoare nu exista...imi pare rau dar si eu am cautat.M-am dat batut si l-am cumparat in cele din urma

| Modestus a răspuns (pentru Vendetta47):

Exista, dar nu la noi in tara. Prin America sunt oricum laughing

| Vendetta47 a răspuns (pentru Modestus):

Nu sunt