| mihai2092 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare vesnica. Xbox360 sau PlayStation3? Vreau argumente solide. Nu vreau sa aud consola aia deoarece are controlerul mai frumos. Lucruri precum modare, parti componente ale consolei etc. FUNDA!

1 răspuns:
| luc a răspuns:

Xbox360 este cea mai buna alegere deoarece are o interfata prietenoasa,un alt aspect este folosirea internetului, jocurile pe netnu pot fi sparte (hack), si calitatea grafica e mai inalta fata de ps3