| mNicolle a întrebat:

Stiu ca sa mai pus intrebare asta de cateva ori dar nu am gasit raspuns. Asadar, vreau sa-mi fac cont pe conquiztador, si nu primesc prin email confirmarea. Incerc de vreo cateva saptamani si nu merge. Cine stie cum sa-mi rezolv problema astept raspuns sau daca are cineva cont si nu il mai foloseste poate vrea sa mi-l deapuppy dog eyes. Funda:*

2 răspunsuri:
| Dulap32 a răspuns:

Daca incerci cu adresa de yahoo s-ar putea sa fie problema. de la un timp pe yahoo nu se mai primesc emailurile de confirmare chiar nu stiu de ce. insa eu folosesc o adresa de hotmail, foarte usor de facut. nu am nici o problema cu emailurile de confirmare cu adresa de hotmail

| mNicolle explică (pentru Dulap32):

Mi-am facut adresa de hotmail si am incercat sa-mi fac un cont nou si am intampinat aceeasi problemasad Nu am primit email'u de confirmare. Imi pare rau, totusi iti multumesc. Astept noi pareri si rezolvari.