| XtremeGun a întrebat:

Sunt admin pe un server...Azi alt admin imi tot dadea kick-uri dar nu aparea nici pe sv si nici la /admins nimic..Nu e owner sau mai stiu eu ce..Are acelasi grad mai mic ca al meu..Intrebarea este care este aceea comanda care o folosea sau cum a facut? Funda!big grin

1 răspuns:
| TinTin1 a răspuns:

Are si el admin ascuns elpoate avea orice grad dar nul arata la comanda /admin scrie in consola amx_who sau admin_who depinde de ce comenzi folosesti si acolo trebuie sa arate cinei admin daca nu iti arata daca are steam si ce comenzi foloseste comenzile sunt de forma abcdefg... niste litere daca are admin are multe litere daca nu are doar o litera sper ca team ajutatdaca mai doresti sa stii ceva de cs baga id meu sil_sil_12@yahoo.com