| ErrorFound a întrebat:

Sunt compatibile toate piesele?
Va rog spuneti-mi care dintre cele 2 Hard Disk-uri este mai potrivit pentru sistem?
http://www.mediadot.ro/wishlist/30961/

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal orce fel de hard cu orce marime de meoriewinking
si acuma depinde ce niste ai dar asta nu prea are importanta!

din pontul meu de vedere orce hard disk cu orce marime merge si cu orce nume al lui happy pentru ca placa de baza are nevoie de o memorie de hard... orcare numai sa aiba intelegi ce vreau sa zic sper sa te ajute cu ceva! in caz de nu-ti ia hardul pe care il ai sa-mi spui? poate fi multe probleme la mijloc ...asta numai in caz de ai vreo problema sau vrei sati cumperi altul big grin merge orce hard

bafta sincer iti zic!

| ErrorFound explică (pentru Axys):

Am pus 2 hard-uri ca am vazut ca se consuma repede cand apar si speram sa prind macar unul dintre ele la momentul potrivit. Nu trebuie sa se potriveasca sata cu cel de pe placa de baza?