| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte nervoasa! straight face
Deci, la scoala am wirelles dar cu parola!
O colega de a mea baga parola si merge se conecteaza imediat
in schimb la mine nu merge de ce?! bag aceeasi parola... de ce nu mergeeeeeeeeeeeeeeeeee... imi apare o chestie de genu ca trebuie nu stiu ce fel de caracter 0-5, A-f. oh go on nici numai stiu straight face.

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Poate nu ai driver de wirelles, acasa te poti conecta la wirelles?

| Bubbb a răspuns (pentru Felys):

Da. dar nu stiu ce are la scoala thinking

| Danysan a răspuns:

Compatibilitate cu Routeru Respectiv nu e ok.Mai cauta alt Router in afara de cel de la scoala sau de acasa dar am impresia ca e de la Tel tau.In celalalt raspuns ti-am dat niste Hinturi.