| AvalohAlyn a întrebat:

Sunt pasionat de tot ce tine de transportul in comun(autobuze,tramvaie,microbuze,trenuri etc)Joc și jocuri cu autobuze,microbuze etc.
Există vreun forum sau site important care tratează subiectul acesta și e reprezentativ pentru pasionații de transport în comun?
Și există vreun joc video pe PC care sa înglobeze tot transportul in comun?(tramvai,autobuz,tren, metrou, microbuz)?

5 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Joc video, vrei? Câți ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ba da, contează vârsta, și mult.

Nu e normal, la 20 și..., să te mai joci pe calculator. După 20 de ani omul trebuie să aibă alte preocupări.

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Eee, când îți merge bine, te mai și joci.

Dar când ești cu morcovul la c*r, nu-ți mai arde de jocuri. Ai să vezi asta în viitor, că nu toate-s roz. Dacă acum ți-e bine, asta nu înseamnă că veșnic ți-a fi bine. N-ai nici o garanție în viață.