| ofofofdesteaptaesti a întrebat:

Sunt pretentios rau la jocuri, nu mai stiu ce sa ma mai joc. adică da am multe jocuri pe tableta. dar n-am mereu chef de toate. pe tableta am among us, zepeto, slither.io, agar.io, avakin life, imvu, akinator, alchemy 2, little alchemy, innocent, magic tiles 3, subway surf, bio inc., episode, sky, bitlife, roblox, love nikki, pixel gun 3d, clumsy ninja, schoolgirlssimulator si the sims. ce-mi recomandati sa ma joc? sau sa-mi instalez? sunt plictisit rau. daca imi recomandati ceva din jocurile mele, va rog dati-mi idei de ce sa fac in ele, bun?

3 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Iti recomand 20 de jocuri:
1. Paper.io2
2. Tomb of the Mask
3. Avakin Life
4. Goat simulator
5. Temple Run
6. Hair challenge
7. Run race 3D
8. Stack ball- crash platforms
9. Recharge please!
10. DIY keyboard
11. Doodle
12. Brain Out- can you pass it?
13. Fluffy fall
14. Crossy road
15. Draw it
16. Cookie run
17. Pixel art
18. Square bird
19. Tofu girl
20. Cats are cute
Sper ca o sa iti placa! Raspuns castigator? Mersi; byee

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Treci la un laptop/pc

| ofofofdesteaptaesti explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Pai m-am plictisit de pc. d asta ma joc pe tableta acum rolling on the floor)