| anonim_4396 a întrebat:

Sunt telefoanele din ziua de azi suficient de puternice încât să "ducă" cs go și the crew 2 la grafică maximă fără probleme? Aproximativ cam până la câte fps urî are scoate maxim?
Pot duce jocuri 4k?

2 răspunsuri:
| GabrielZane123 a răspuns:

Cred ca ai trăit sub o piatră sau așa ceva dar csgo sau the crew 2 nu se pot juca pe telefoane. Telefoanele nu au o placă video sau un procesor atât de bun. O metoda ar fi Nvidia GeForce now. Care dacă tu ai jocul cumpărat de ex CSGO te logezi cu contul de steam, iti conectezi o tastatura și un mouse wireless preferabil prin Bloothoot și te joci. La The Crew 2 esteai ușor deoarece poti folosi un controller și să te logezi cu Ubisoft

| Bot_Alin_1992 a răspuns (pentru GabrielZane123):

Ziceam dacă ar fi și pe telefon dar daca poți juca pubg iar cu gtx tool poți juca la grafică de pc de ce nu și cs go știi și telefoanele au un gpu destul de puternic de exemplu eu mă joc pubg in hdr cu tableta școlii fără probleme.
Ai auzit vreodată de genishin impact sau Eve echoes?
Caută pe YouTube full HD games for Android sau upcoming Android games 2021 și ai să vezi.