| Ciasto a întrebat:

Sunt un ninja lame pe metin 2 last fight si imi iau o gramada de damage. Va rog ajutati-ma sau faceti-mi itmele va rog, sa imi explicati cum sa le folosesc.

1 răspuns:
| PsyhoChild a răspuns:

Pumnale beta sau care sunt ultimele pumnale cu bonusurile-int, dex, semi-om, patrunzatoare si blocare.
Armura-15% apărare cu sabia, 15% apărare cu doua mâini, 15% apărare pumnal, 2000 PV şi 50 valoarea atacului / 20 farmec / 15% rezistenţă săgeţi
Scut-12 DEX, 10% şansă de blocare atac corporal, 15% şansă de reflectare atac corporal, 10% semiom
Coif-15% rezistenţă magie, 10% semiom, 30% regenerare PV, 12% viteza de atac, 8% otrăvire / 15% şansa de a evita atacul cu săgeţi;
Cercei-10% semiom, 15% apărere cu sabia, 15% apărare cu două mâini, 15% apărare pumnal, 20% viteza de mişcare
Colier-15% apărere cu sabia, 15% apărare cu două mâini, 15% apărare pumnal, 2000 PV, Regenerare PV / 8% şansă blocare;
Bratara-2000 PV, 15% rezistenţă magie, 10 şansă lovitură pătrunzătoare, 10% semiom
Papuci- 2000 PV, 15% apărere cu sabia, 15% apărare cu două mâini, 15% apărare pumnal, 10% şansă de lovitură critică