| Boboecelmaitaredepelume a întrebat:

Sunt urmatoarele temperaturi normale pentru un Dell inspiron cu i7, AMD Radeon de 2Gb si 6Gb de ram? Temperaturile sunt : in idle intre 40-50 de grade, iar in full load intre 70-85 de grade.

Răspuns Câştigător
| bassmusic a răspuns:

Tinand cont ca e laptop, sunt normale. Cumpara un cooler sub el. Bafta

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Sunt normale!

| Tudor_Mihnea_1994 a răspuns:

Trebuie sa cumperi un aparat special pe care sal pui sub el are USB si daca il bagi in pc cand e aprins are ventilatie costa 80 lei si gasesti in Metro. Bafta! Si da temperaturile sunt normale!