| anonim_4396 a întrebat:

Szalut! In legatura cu serverele de metin2 ce inseamna "GM MODE"? Poti sa te faci GM sau sunt mai multi GM pe sv? Ca eu nu inteleg. Funda celui mai bun/

5 răspunsuri:
| CriSSa537 a răspuns:

Ceaw.Gm este cel care poate avea acces la toate,poate baga eventuri, te poate bloca, el are cele mai bune arme... Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu despre asta ziceam.Ce inseamna GM MODE?

| XxHAOSxX a răspuns:

Salut! SV GM MODE inseamna ca fi toti playery de pe sv sunt GM.Nu am gasit un astfel de sv. Daca gasesti anunta-ma si pe mine dar sa fie fara Hamachi.

| RallFy a răspuns:

Sall! Sv GM MODE este acel sv in care toti playeri SUNT GM. Funda? Plssss

| InF3cToRDaN a răspuns:

GM inseamna Game Master este un sef mic pe Metin are lvl mare are iteme bune!
El poate sa dea eventuri poate sa dea mute ban
Mute-Sa nu poti vorbi Ban=Blocarea contului! El este cel mai tare dupe sv!