| Deknar a întrebat:

The Last of Us va fi si pe PC?

9 răspunsuri:
| SGFlorinel a răspuns:

Mai multe informatii despre joc si cerinte de sistem. Vad ca a aparut si e oficial.

http://www.system-specs.com/224/last-us-pc-game-system-requirements

| Ripqer a răspuns:

Bai baieti jocul e o lucrare a celor de la naughty dog care e responsabil pentru aparitia seriei Uncharted care e exclusiv pentru Ps3 asa ca nu, nu va aparea pe pc sau alta platforma in afara de ps3, cu placere pupkinheads!

| javiga a răspuns:

Nu

| DarkLaden a răspuns:

Jocurile au varante si pe Ps si Pc.Deci va aparea. Funda?

| DreamersRO a răspuns:

Nu,pentru ca e facut de Naughty Dog, care e ps only si chiar daca s-ar putea face o versiune pentru. PC, nu s-ar putea fiindca e publicat de Sony si chiar si cu o petitie, tot pentru PS (sunt sigur ca o sa apara si pentru PS4) ramana.

| Turcu_Gabriel_1989 a răspuns:

Am vazut cum este jocul e foarte tare

| Turcu_Gabriel_1989 a răspuns:

Eu imi doresc sa fie si pe pc

| Ax3lo a răspuns:

Tot ce se stie pana acuma e ca o sa fie doar de Xbox si PS. Naspa, parerea mea. Speram ca o sa apara si pe Pc.
Daca vrei sa vezi cate ceva : http://www.youtube.com/watch?v=YKrH_aqNUPw

| Faghiura_Adryan_1984 a răspuns:

Este tare jocu cu zobi nu stiu daca merge pc