| Stefanut12345242 a întrebat:

The program can't start because msvcp140.dll and msvcr120.dll is missing from your computer. Stiti careva? La fifa 20 imi da eroarea

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Caută dll-urile alea pe google, descarcă-le, și punele în windows, system 32 sau syswow64, ar trebui să meargă după aceea. La mine așa am rezolvat.

| Sandu13 a răspuns:

Cauta numele acestor dll-uri pe site-ul https://www.dll-files.com/ si le descarci. Dupa de dezarhiverzi si iei dll-urile si te duci in windows si trebuie sa le pui in system32 si SysWOW64 asta daca ai sistemul pe 64 de biti daca nu le pui doar in 32 dupa ar trebui sa mearga.