| Hang0ver a întrebat:

Știți vreo metoda de a testa skin-uri pentru CS:GO, sa joc cu orice skin chiar daca pot juca doar offine.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Vrei sa modifici anumite fisiere din continutul jocului incat sa vezi doar tu acele skin-uri? Asta ar fi una. Inlocuiesti anumite fisiere cu altele si ti se vor schimba skin-urile. Nu ma pricep dar asta e rationamentul.

| AleXu224 a răspuns:

Intri pe un server care are pluginul de schimbat skinuri, in general serverele din Romania au acel plugin