| MihaelG a întrebat:

Știe cineva cumva cum pot lua grad v pe telefon sau dacă pot?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca ai vrut sa scrii GTA V.
De luat (descarcat) il poti lua, dar nu o sa il poti instala/juca fiindca jocul nu a fost facut pentru platforma Android (sau iOS sau ce ai tu). In plus nici nu ar merge deoarece componentele telefonului sunt destul de slabe in comparatie cu cele ale PC-ului. Exista si componente bune, e adevarat, dar nu suficient de bune cat sa ruleze un joc precum GTA V.

| MihaelG explică (pentru anonim_4396):

Ok.mulțumesc pentru răspuns. Însă nu eu voiam să il descarc ci un prieten și nu știa dacă se poate descărca. oricum mulțumesc pentru răspuns.