| Dno_Nicu_2000 a întrebat:

"To run this application, you first must install one of the following versions of the.NET Framework:v4.0.30319" after installing.NET FRAMEWORK V4.0.30319" Asta imi spune cand vreau sa ma joc Ets2 MP. Am jocul cumparat pe steam, am reinstalat si windowsul pentru ca am crezut ca e de la el, dar tot asa face. Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Incearca sa rezvolvi problema aici:

https://support.microsoft.com/en-au/kb/2859141

| Dno_Nicu_2000 explică (pentru cristimihailov):

Nu merge. http://imageshack.com/a/img923/6893/tLxx8v.png Aici ai o poza cu eroarea. Chiar nu stiu ce sa ma mai fac. Am incercat toate posibilitatile.

| cristimihailov a răspuns (pentru Dno_Nicu_2000):

Deci sa o luam pe rand:

1. Ai instalat.net framework 4.0 din link-ul de mai sus?

2. Daca raspunsul e nu, te rog fa-o. Daca raspunsul e da, ai descarcat acel idfix tool si l-ai executat?

| Dno_Nicu_2000 explică (pentru cristimihailov):

Nu ma lasa sa execut. Imi da exact aceeasi eroare doar ca scrie Idfix la inceput.