| alexandra4997 a întrebat:

Tocmai am descarcat tarzan action game insa optiunea fullscreen nu merge. care credeti ca ar putea fi problema? l-am descarcat de pe mai multe site-uri dar tot asa... multumesc

2 răspunsuri:
| SadBoyForever a răspuns:

Asa este jocul nu ai ce sa-i mai faci din pacate, oricum nu ar trebui sa ai butonul maximize la fereastra, cand joci jocul? Cauta buntonul maximize.
Si inca ceva desi stiu ca ti se pare ciudat. Imi poti da si mie link-ul de unde ai descarca tarzan action game, ca il caut de mult dar nu-l pot descarca pe nicaieri.

| Andraasdfg a răspuns:

De unde l-ai descarcat? :o