| fitzoasa a întrebat:

Tocmai am instalat Tony Hawk American Wasteland si m-am si jucat dar nu ma prea stiu juca pentru ca sunt amestecate comenzile de la tastatura si mouse. Cum sa-mi schimb comenzile? Dau fundita!

2 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Asa si mie si eu l-am instalat ieri imi merge perfect numa ca faza ee ca nu merg tastele cum trebuie, la misiune zice sa dai O dau si nu merge nimic. Jocul ee fain dar nu stiu de ce ee asa de rau.

| Ovideluu a răspuns:

Pentru accept e 4 sau 5 si pentru a iesi e 6 dar la tastele din dreapta tastaturii