| Murariu_Stefan_2001 a întrebat:

Tocmai am luat un laptop si as vrea sa stiu daca e ceva de capu lui, adica sa vad daca merge fifa 14/15 sau alte jocuri FUNDA http://www.emag.ro/......D20FDYBBM/

4 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

L-ai cumparat deja? Pai de ce nu te-ai interesat inainte sa-l cumperi? Faci asa: intri pe laptop-ul ala, scrii pe google "can I run it", selectezi jocul de acolo si vezi daca iti merge sau nu.

| CPAElites a răspuns:

Porcarie!

| SilviaDulcik a răspuns:

Nu e chiar asa rau laptop-ul. Fifa 14/15 or sa functioneze destul de bine. Poti sa joci si altele, mai pretentioase precum GTA V (setari minime), Mafia 2 (medium-high), Just Cause 2 (medium-high), seria Metro (low-medium), la rezolutia nativa a laptop-ului.

| Murariu_Stefan_2001 explică (pentru DumitruS):

Chiar e atat de rau? Adica eu nu vreau cine stie ce rachete de jocuri