| xcristix a întrebat:

Tocmai mi-am dezinstalat direct x 9 cu direct x eraser si imi da eroare cand ii dau restaurare si am incercat sa instalez ogramada de directx uri si mereu eroare.cum as putea sa imi reinstalez windowsul fara cd, dvd sau stick, sau un fel de repari sau update de windows ca am incercat update pentru directx de la microsoft si imi da eroare

2 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Windowsul nu-l poti repara fara stick/cd/dvd si nu mai lua direct x ca ala la uni iti poate darama pc sau placa video

| xcristix explică:

Pai cat costa un stick de vreo 2gb ca mai mult de 2 giga nu-mi trebuie ca mil fac cu windows xp.si merge sa il fac bootabil fara nero.nu imi fac cd bootabil ca n-am cd riter ci cd rom, oare merge si pe cd rom ca am auzit eu la un baiat ca merge pe cd rom cu nu stiu ce proram