| PitikBhaa a întrebat:

Tocmai mi-am reinstalat windows-ul si am reinstalat si Metin2.ro dar problema este urmatoarea:
cand incerc sa intru in joc imi apare ceva de genu: „ Sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again". Imi puteti spune unde sa intru si ce sa fac?

1 răspuns:
| r0bert98 a răspuns:

Pai.Intri frumos pe goagle. Dai un search la DRIVER GENIUS 12 FULL si il tragi. Dupa dai frumusel un scan cu ala, ala iti depisteaza toate driverele lipsa. Care iti trebuie tie aici ii ala de la placa video. El le gaseste si le descarca automat. Dupa le instalezi si dai update la direct x si te joci. Bafta