| Riot181 a întrebat:

Tot incerc sa imi fac cont pe World of Warcraft multen si dupa ce bag toate datale dau pe REGISTER si apoi imi apare cu rosu:
"You must use a Gmail address to register an account."

Ma poate ajuta cineva rapede?

4 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Iti sugerez sa nu joci WoW multen. am si eu cont pe el si jocul e plin de buguri si daca vrei sa intri intr-o instanta sau raid sau battleground stai ore intregi. M-am lasat de mult de el

| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Cred ca iti spune eroarea ce sa faci foloseste un cont de gmail ce e asa greu.

| Glimoire a răspuns:

Nu te juca multen, e stupid, joaca-te pe freakz sau unul de mop...

| snkNeonSound a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont pe gmail, iar apoi cand te inregistrezi, folosesti adresa de la gmail