| AndradaBăă a întrebat:

TPU, ajutati-ma! Deci, mi-am activat starea aceea pe facebook de a fi urmarita de persoane. Pana acum sunt urmarita doar de o persoana =]], dar eu mai am un cont de facebook, adica alu varamiu, si am intrat pe el ca sa imi dau urmareste, dar nu apare butonul acela. Nu inteleg cum doar o persoana a putut sa imi dea urmareste, dar celelalte nu vad butonul. Pur si simplu daca intru pe alt cont si ma duc pe pagina mea nu vad butonul de urmareste. Ce se fac ca sa apara? Ca eu am bifat tot pe acolo dar...

3 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Iti arata aici cum pui follower pe facebook.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8ri9wo4YW9g

Sper ca ti-am fost de folos o zi buna

| AndradaBăă explică (pentru CMaria21):

Pai eu am pus follow, dar degeaba, cand intru pe un alt cont si ma duc pe pagina mea nu pot sa dau butonul follow ca nu imi apare.

| AndradaBăă explică (pentru CMaria21):

Faza este ca nu pot sa imi dea follow decat cei care nu ii am la prieteni.