| alex_7759 a întrebat:

TPU! Ajutor! Unele jocuri mi se incarca si dau play si cand sa inceapa nu mai imi apare nimic... ce sa fac?

1 răspuns:
| Energyboy a răspuns:

Pai daca ai windous 7 Dai click dreapta pe icoana si dai propietati si acolo sus este o bara unde scrie compatibility si dai acolo Unde scrie Run this program in compatibility mode for, bifezi si dai windous xp sp3 si apoi bifezi ultima unde scrie Run this program as an administrator. Aplly si ok si gata faza asta iar daca nici asa nu merge nu stiu ce are cauta o varianta full a jocului si daca nici asa nu merge imi pare rau sa iti zic dar pc tau nu este conpatibil la anumite aplicatii. Daca ti-am fost de ajutor poti sa imi oferi o funda.